Hakkımızda

Biz Kimiz?

Merkezi İstanbul’da bulunan Pera Mühendislik 1992 yılından bu yana asansör sistemleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün geniş ve profesyonel bir kadroya, yaygın bir servis ağına sahip olan Pera Mühendislik özellikle her türlü hidrolik asansörlerin tasarımı, tesisi, modernizasyonu, bakım ve servisi konusunda sektörel anlamda büyük referanslara sahiptir.

Pek çok uluslararası kuruluş ile ortak çalışmalara imza atan Pera Mühendislik, kendi alanındaki tüm yenilikleri takip ederek müşterilerine en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da hizmet veren Pera Mühendislik, standart imalatların yanı sıra, özel ihtiyaçlara yönelik sıra dışı talepleri de proje bazında tasarlayarak, en ileri teknoloji ile üretilmiş asansör sistemlerinin tesisini ve tesis sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleştirmektedir..

Kurduğumuz tesislerde uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik ve kaliteli, yedek parçaları kolay temin edilebilen ekipmanlar kullanılmaktadır.

Faaliyetlerimizi 2014/33/AB Asansör yönetmeliği, MIRTEC S.A tarafından verilmiş olan Ek XIII (H Modülü) belgesi ve GCNTURK tarafından verilmiş olan TS-EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi standartlarında sürdürmekteyiz. Bu sistemler doğrultusunda tesisini tamamladığımız asansörlere “CE” işaretini iliştirmekteyiz.

Firmamız  Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği’ne (AYSAD) üyedir.

Asansör Teknolojilerindeki tecrübemiz ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümü sağlayacaktır.

En içten Saygılarımızla;

Bülent ÖZBELLİ